O Visum Clinic – Zaufana Klinika Okulistyczna w Rzeszowie

Ponad 25% ludzi na świecie ma problemy ze wzrokiem. Większość z nich może zostać rozwiązania poprzez właściwą diagnozę, dobór okularów korekcyjnych oraz odpowiednie leczenie. Nie pozwól, by problemy z widzeniem ograniczyły Twoją sprawność i uniemożliwiły wykonywanie codziennych czynności. 

W klinice okulistycznej Visum Clinic w Rzeszowie od 2008 roku pomagamy pacjentom oraz ich bliskim zadbać o wzrok i poprawić komfort widzenia. Każdego dnia stawiamy diagnozy, wykonujemy profilaktyczne badania wzroku, dobieramy leczenie i wykonujemy zabiegu chirurgiczne. 

Przebieg zabiegu na oczach przy laserowej korekcji

Visum Clinic to zespół światowej klasy, najlepszych okulistów z Rzeszowa. Wiemy, że dobro pacjenta jest w naszych rękach – inwestujemy w naszą wiedzę i najnowocześniejszy sprzęt do badania oraz leczenia. Najważniejsze jest dla nas Twoje dobro i komfort, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy z empatią i indywidualnie. 

W naszej klinice okulistycznej w Rzeszowie pomagamy pacjentom w każdym wieku. Wykonujemy m.in.

 Jako jedna z niewielu w Polsce i jedyna klinika na Podkarpaciu wykonujemy zabieg cross linking w leczeniu m.in. stożka rogówki. Specjalizujemy się również w okulistyce dziecięcej, w ramach której wykonujemy m.in. sondowanie kanału łzowego u niemowląt

Wiemy jak Ci pomóc – skontaktuj się z nami już dziś, zadbaj o swój wzrok i popraw jakość życia.