Laserowa Korekcja Wzroku – OPINIE

Dla kogo jest laserowa korekcja wzroku - Kraków i Lublin

Marzysz o życiu bez okularów lub soczewek kontaktowych? Wielu ludzi boryka się z wadami wzroku, które wpływają na ich codzienne funkcjonowanie. Na szczęście istnieje innowacyjna metoda, która może pomóc Ci pozbyć się problemu i pozwoli cieszyć się ostrością widzenia. Mowa tutaj o laserowej korekcji wzroku.

Laserowa korekcja wzroku pozwala na trwałe przywrócenie pełnej ostrości wzroku. Cała procedura trwa maksymalnie 30 minut i już tego samego dnia, zaraz po badaniu kontrolnym wzroku, będziesz mógł wrócić do domu. 

Masz wątpliwości? Opinie laserowej korekcji wzroku mówią same za siebie. Poniżej wybrane opinie na temat Laserowej Korekcji Wzroku przeprowadzonej w naszej klinice okulistycznej w Rzeszowie. Dziękujemy pacjentom za opinie i zachęcamy do pozostawienia kolejnych na profilu Google Maps.

Laserowa korekcja wzroku – opinie pacjentów

W klinice 3 tygodnie temu miałem przeprowadzony przez dr M. Spyrę zabieg laserowej korekcji wady wzroku metodą ReLex Smile. Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu. Żadnych skutków ubocznych, wada została całkowicie wyeliminowana. Polecam tę klinikę z uwagi na bardzo miły i kompetentny personel, a także najnowocześniejszy sprzęt i wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu zabiegów. Klinika jest oddalona od mojego miejsca zamieszkania o blisko 300 km, ale warto poświecić czas na dojazd, aby powierzyć swoje oczy profesjonalistom. Polecam!

Jakub Flasza

Szczerze polecam !! 3 tygodnie temu miałam wykonany zabieg metodą femtolasik, przy wadzie -6.5, lekarze spełnili moje marzenie, a do tego w szczególnie dogodnych i miłych okolicznościach. Ze wszystkich wizyt w różnych gabinetach okulistycznych, tutaj spotkałam się z największym profesjonalizmem, precyzją i dbałością podczas badania. Pozdrawiam Panią Doktor i Pana Doktora !

Aleksandra Jurek

Laserowa korekcja wzroku przebiegła pomyślnie, profesjonalny personel, miła atmosfera podczas każdej wizyty oraz samego zabiegu. Świetny zespół Visum Clinic zadba o wszystko. Teraz cieszę się świetnym wzrokiem i spokojnie mogę uznać ten krok za jedną z najlepszych decyzji w życiu! Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad korekcją. Naprawdę warto.

Magdalena Bonach

W dniu 17 grudnia 2022 r. zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku, mając wadę prawie -5 do tego astygmatyzm, zespół Visum Clinic skorygował mi oczy do 0 ! Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad zabiegiem. Jakość życia poprawiona w 100%. Dziękuję serdecznie całemu zespołowi Visum Clinic za profesjonalne podejście do pacjenta!

Ewa Miś

W polowie grudnia robiłem korekcję laserową metodą femto laseik. Przy mojej bardzo dużej wadzie (astegmatyzm) zabieg przeszedł bez żadnych problemów. Pani Agnieszka przy kwalifikacja do zabiegu wyjaśniła wszystkie wątpliwości oraz poinformowała o możliwych powikłaniach. W moim przypadku po zabiegu przez dwa dni miałem słaba ostrość widzenia, natomiast nie miałem żadnych dolegliwości bólowych. W kolejnych dniach ostrość wzroku stopniowo wracała. Sam zabieg całkowicie bezbolesny i bardzo szybki:) Każdemu kto ma jakieś wątpliwości bardzo polecam to miejsce!

Andrzej Nalepko

Zdecydowanie polecam Visum Clinik każdemu kto zastanawia się nad laserową korekcją wady wzroku, bardzo profesjonalne oraz miłe podejście do pacjenta. Efekty po miesiącu od zabiegu pomimo sporej wady są rewelacyjne.

Łukasz Wolanik

Wielkie dzieki dla doktora Mariusza Spyra za laserowa korektę wzroku. Dla osoby która pracuje przed komputerem 10 godzin dziennie, to jest wybawienie. Wspaniała załoga od rejestracji po personel medyczny. Jak to wspaniałe przeczytać gazetę bez okularów i jechać samochodem bez potrzeby „ leżenia na kierownicy”. Bardzo polecam każdemu kto chce poprawić wzrok i czuć się komfortowo. Szacunek dla załogi za profesjonalizm i wspaniały stosunek do pacjenta.

Grace Philhower

Dokładnie dwa tygodnie temu miałem wykonywany zabieg metodą FemtoLASIK. Polecam fachowców pracujących w tej klinice. Pan dr. Spyra oraz Pani Agnieszka to prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Jedynym minusem może być czekanie w długich kolejkach, ale gwarantuję, że warto. Polecam każdej osobie, która się zastanawia 🙂

Łukasz Ziemiański

Jestem 14 dni po laserowej korekcji wzroku metodą SMILE. Efekt jest wspaniały, widzę wszystko, a sam zabieg nie bolał. Obsługa bardzo miła Polecam !!!

Majkel

Polecam! W lutym miałam zabieg laserowej korekcji wzroku, efekt natychmiastowy, zero bólu. Na wizytę kontrolną następnego dnia przyjechałam sama samochodem. Pani Agnieszka jest przesympatyczną i ciepłą osobą. Panie w rejestracji bardzo pomocne i empatyczne. Panie doktorze dziękuję za nowe życie bez okularów i soczewek kontaktowych!

Edyta Skotnicka

Dwa dni temu miałem zrobioną korekcję wzroku metodą SMILE. Polecam zainteresowanym. Chwila dyskomfortu związana ze szperaniem w oku, ale bez bólu i z natychmiastowym efektem. Po dwóch dniach można spokojnie jeździć autem, wcześniej trochę się nadmiernie świecą niektóre przedmioty.

Adam Pawlak

Ze względu na moją pracę zdecydowałem się na laserową korekcję wzroku, mając duża wadę i w dodatku astygmatyzm, zespół Visum Clinic gdy skorygował mi wzrok jakoś mojego życia bardzo się poprawiła. Jestem osobą aktywna a okulary mi bardzo przeszkadzały nie mogłem się do nich przyzwyczaić. Polecam wszystkim którzy zastanawiają się nad zabiegiem, pełen profesjonalizm 🙂

maly_soltys

Miesiąc temu poddałam się zabiegowi laserowej korekcji wzroku w Rzeszowie. Polecam klinikę, miła atmosfera, duży profesjonalizm zespołu oraz przystępne ceny, poprzez zabieg uzyskałam bardzo duży komfort w codziennym funkcjonowaniu, jeszcze razem gorąco polecam.

Aneta G

W październiku przeszedłem zabieg korekcji laserowej. Śmiało mogę polecić Visum Clinic. Zabieg przebiegł sprawnie, a personel przyjaźnie nastawiony względem pacjenta. Pozdrawiam.

Kamil Wdowiak

Jestem 3 miesiące po zabiegu korekcji wzroku. Lekarze bardzo indywidualnie podchodzą do pacjenta, bardzo dokładnie badają i potrafią wyeliminować stres 🙂 Cały proces odbył się bardzo szybko więc kolejny plusik. Nie ma się do czego przyczepić. Wizyty kontrolne tez przebiegają sprawie bez komplikacji. Polecam

marcin00746

Ponad miesiąc temu miałam wykonany zabieg korekty wzroku- Femtolasik. Wszystko na najwyższym poziomie lekarze bardzo mili, sympatyczni i profesjonalni. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia to nie ma na co czekać tylko wybrać się na wizytę w Visum Clinic 😉

Joanna Poreba

Personel miły i pomocny, wszystkie etapy i badania wytłumaczone przez zabiegiem laserowej korekcji wzroku.

Adrian Lasek

Polecam serdecznie zabieg laserowej korekcji wzroku! Od miesiąca widzę jak trzeba, po zabiegu FemtoLASIK 🙂 Podczas zabiegu, jak i wizyt z tym związanych, zawsze bardzo miło i profesjonalnie.

Michał

Jestem po miesiącu od zabiegu laserowej korekcji wzroku. Wszystko jest dobrze. Zabieg wykonany w pełni profesjonalnie. Serdecznie polecam.

J Ka

Laserowa korekcja wzroku – polecam! Klinika i personel na najwyższym poziomie.

Gabi Fitoł

Dzięki operacji u doktora Spyry, widzę świat na nowo, wyraźnie, bez okularów i soczewek.

K. Schll.