Salon optyczny VISUS

GABINET OPTOMETRYCZNY

Specjalizujemy się w profesjonalnym doborze korekcji optycznych. Personalizowana korekcja optyczna odpowiadająca aktualnej wadzie wzroku pacjenta, dopasowana do jego trybu życia i potrzeb stanowi dla nas priorytet. Badanie wzroku odbywa się w warunkach w pełni wyposażonego gabinetu okulistycznego z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu diagnostycznego. W warunkach gabinetu optometrycznego, dokonają Państwo profesjonalnego doboru okularów korekcyjnych.

Szczególny nacisk kładziemy na personalizację progresywnych soczewek okularowych.
Zapewniamy dobór soczewek kontaktowych wraz z praktyczną umiejętnością ich aplikacji oraz wiedzę o podstawowych zasadach pielęgnacji i użytkowania, umożliwiające ich bezpieczne stosowanie.
Do skorzystania z usług naszego Gabinetu Optometrycznego nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego, a ustalenie terminu wizyty odbywa się z minimalnym okresem oczekiwania (nawet tego samego dnia). Zdobyta wiedza, nabyte doświadczenie, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz zaangażowanie – stanowią dla Państwa najlepszą gwarancję zadowolenia.

Gabinet optometryczny
Optometrysta mgr Marcin Sitek
Rejestracja: Salon Optyczny VISUS
Tel. 17 86 72 612