Nasz personel

Dr n. med. Mariusz Spyra
Specjalista okulistyki, dyrektor medyczny w Visum Clinic
specjalizuje się w chirurgii przedniego odcinka oka. W Visum Clinic wykonuje laserowe i operacyjne zabiegi korekcji wzroku, operacje zaćmy, chirurgie stożka rogówki (wszczep pierścieni śródrogówkowych INTACS). Zajmuje się również leczeniem starczowzroczności laserem, a także poprzez wszczep soczewek wieloogniskowych. Posiada 25 letnie doświadczenia w zawodzie. Wykonał blisko 50 tys. operacji okulistycznych.

Dr n. med. Agnieszka Cisek

Specjalista w dziedzinie okulistyki z ponad 10- cio letnią praktyką zawodową. W 2018 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od 2014 r pracuje w Visum Clinic i w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnobrzegu. Specjalizuje się w chirurgii plastycznej powiek, chirurgii zaćmy i chirurgii refrakcyjnej, stożka rogówki (cross linking) oraz wykonuje iniekcje do ciała szklistego w schorzeniach siatkówki. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń gałki ocznej. Odbyła liczne staże i szkolenia w kraju i za granicą. Jest współautorem kilkunastu publikacji naukowych.

Lek. Marzena Porzycka

Specjalista chorób oczu posiada wieloletnie doświadczenie w retinopatii cukrzycowej, diagnostyce, leczeniu i laseroterapii jaskry oraz innych schorzeń siatkówki. Wykonuje zabiegi laserowe kapsulotomii zaćmy wtórnej, irydotomii, trabekuloplastyki, fotokoagulacji siatkówki i inne. Konsultuje w poradniach leczenia jaskry i schorzeń siatkówki oka.

Lek. Beata Pelc

Specjalizuje się w okulistyce dziecięcej.
Jest jednym z nielicznych lekarzy okulistów na podkarpaciu zajmującym się leczeniem dzieci w kierunku retinopatii wcześniaczej. Posiada duże doświadczenie, które zdobyła podczas odbywania staży oraz na szkoleniach i kursach certyfikowanych w kraju i zagranicą, m. in. odbyła staż w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie w zakresie okulistki dziecięcej.

Lek. Ewa Kwiatkowska – Sitek

Specjalista chorób oczu
W Visum Clinic zajmuje się diagnostyką, konsultacją oraz doborem soczewek twardych u pacjentów ze stożkiem rogówki.

Lek. Ewelina Cisek


mgr Agnieszka Ogrodzka

Optometrysta kliniczny, w Visum Clinic przeprowadza kwalifikacje do chirurgii refrakcyjnej, diagnozuje zaburzenia widzenia obuocznego oraz akomodacji.

Ewelina Bobek

Asystent medyczny okulistyki

Rejestratorki

Grażyna Kurdziel Marzena Tendelska Małgorzata Stachurska

Administracja

 

 

Andżelika Grobelny

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Ekonomiczno-Administracyjny

 

Paweł Chmiel