Laserowa Korekcja Wzroku Cena

Ceny poszczególnych elementów Laserowej korekcji wzroku
(cena za zabieg jednego oka)

Konsultacja kwalifikacyjna do laserowej korekcji wzroku
(opłata bezzwrotna)
400zł
Zabiegi
SMILE – 1 oko6000
SMILE – Obojga oczu10900 zł
Femto LASIK – 1 oko5800 zł
Femto LASIK – Obojga oczu9900 zł
Presbyond obojga oczu12 900 zł
PRK6900 zł
EBK / TransPRK – 1 oko5000 zł
EBK / TransPRK – Obojga oczu8800 zł
LASEK – 1 oko4000 zł
LASEK – Obojga oczu6500 zł
Zabieg z użyciem Mitomycyny C+ 500 zł
Próba soczewkowa przed zabiegiem laserowej korekcji wzroku200 zł
Próba soczewkowa toryczna przed zabiegiem laserowej korekcji wzroku300 zł
Wizyty kontrolne po zabiegu
Wizyty kontrolne (do 1 m-ca)bezpłatne
Wizyty kontrolne (powyżej 1 miesiąca)300 zł

Ile kosztuje Laserowa Korekcja Wzroku?

Cena laserowej korekcji wzroku zależy od wielu czynników, takich jak stopień wady wzroku, metody zabiegu oraz preferencji pacjenta. Cena nie uwzględnia wizyty kwalifikacyjnej ani badań kontrolnych po upływie miesiąca od operacji. Jest to kwota orientacyjna, a ostateczny koszt zostanie ustalony podczas indywidualnej konsultacji przed zabiegiem. Nasi specjaliści okuliści, po przeprowadzeniu pełnej diagnostyki, będą mogli przedstawić dokładne informacje dotyczące kosztów i dostępnych opcji płatności. 

Czy Laserowa Korekcja Wzroku wykonywana jest na NFZ?

Obecnie laserowa korekcja wzroku nie jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Jest to płatny zabieg, którego koszt ponosi pacjent. Jednak w naszej klinice okulistycznej w Rzeszowie staramy się zapewnić konkurencyjne ceny dla naszych pacjentów. 

Laserowa Korekcja Wzroku na raty? 

Tak, w naszej klinice okulistycznej w Rzeszowie oferujemy możliwość płatności ratalnej dla zabiegu laserowej korekcji wzroku. Kwota finansowania wynosi od 500 do 50 000 zł, a okres kredytowania może sięgać nawet 60 miesięcy. W celu uzyskania szczegółowych informacji przejdź na stronę zabiegi na raty lub skontaktuj się z naszym personelem.

Jaki jest koszt wizyt kontrolnych po Laserowej Korekcji Wzroku?

Wizyty kontrolne są wliczone w cenę zabiegu laserowej korekcji wzroku i obejmują okres do 1 miesiąca. Przeczytaj więcej o procesie rekonwalescencji po laserowej korekcji wzroku.

Czy warto wykonać Laserową korekcję wzroku?

Laserowa korekcja wzroku jest zabiegiem bezpiecznym, mało inwazyjnym przynoszącym szybkie efekty. Jest znakomitą opcją dla osób z wadami wzroku, które chcą pozbyć się okularów lub soczewek kontaktowych. Na stronie laserowa korekcja wzroku opinie, znajdziesz opinie, doświadczenia i efekty u naszych pacjentów. 

Jeśli chcesz wykonać laserową korekcję wzroku w Rzeszowie, odwiedź naszą klinikę okulistyczną. Oferujemy najnowocześniejszy sprzęt i doświadczony zespół lekarzy.  Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i rozpocząć drogę do jasnego i ostrego widzenia.

Dowiedz się więcej na ten temat.

Przejdź do sekcji związanej z zabiegami i poznaj szczegóły danego zabiegu.

Umów się na wizytę.

Skontaktuj się z nami, a nasz personel udzieli niezbędnych informacji.